تعمیر یخچال در کرج نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در کرج

تعمیر یخچال در کرج

تعمیر یخچال در کرج و تهران از جمله خدمات ارسا سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات یخچال در کرج است که بخش های زیر را شامل می شود :
1 – شارژ گاز کمپرسور
2 – تعمیر کندانسور ( رادیاتور خنک کننده)
3 – تعویض فیلتر یا درایور
4 – تعمیرات اواپریتور (محفظه تولید یخ)
5 – تعمیر و یا تعویض موتور
6 – عیب یابی و تعمیر ترموستات
7 – تعویض رله راه انداز
8 – تعمیر و تعویض برد یخچال

 سرویس دوره ای یخچال

تعمیرات یخچال در کرج تعمیرات یخچال در کرج

متخصصین تعمیرات ما در ارسا سرویس نهایت تلاش و تجربه خود را در ارائه خدمات فنی و مهندسی به شما عرضه می کنند. استفاده از قطعات و ادوات اورجینال و اصل از اصول کاری ارسا سرویس می باشد.

رایج ترین مشکلات یخچال و یخچال فریزر های صنعتی و خانگی:

فریزر و یخچال های امروزی یخ‌زدگی ندارند. و از دو فن برای تنظیم دمای داخلی و خارجی بهره می برند. فن رادیاتور خنک کننده در زیر قرار دارد، کمپرسور را خنک می کند و باعث افزایش طول عمر و بهبود عملکرد آن می شود.

فن دوم معمولا در اکثرا یخچال ها در داخل در قرار دارد. این فن مسئولیت جریان زدایی در اطراف کویل بیرونی و ثبات دمایی در دستگاه را دارد.

اگر برای این فن مشکلی پیش بیاید در عملکرد یخچال تاثیر فوری نمی گذارد. و به همین دلیل برخی از تعمیرکاران فکر می کندد احتیاجی به تعمیر آن نیست. اما در حقیقت تعمیر نکردن فن کندانسور باعث افزایش دمای بیش از حد در کمپرسور و در نهایت سوختن کامل آن می شود.

تعمیر کمپرسور یخچال تعمیر کمپرسور یخچال

تعمیر یخچال سامسونگ ال جی امرسان برندهای معتبر از تجارب  چندین ساله ما در تعمیر یخچال در کرج است.

کار نکردن فن تهویه، تاثیر فوری و قابل توجهی بر عملکرد یخچال می‌گذارد. نبود گردش جریان هوا منجر به بروز اختلاف قابل توجه در گردش هوا و ثبات دما می‌شود.

در هر دو مشکل،  با دیدن نشانه ای بروز مشکل،برای تعمیر دستگاه یخچال فریزر فورا با تعمیرکاران ما در ارسا سرویس تماس بگیرید. انجام هر زودتر تعمیرات می تواند از بروز خرابی های بیشتر و هزینه گزاف جلوگیری کند.

تعمیرات یخچال در کرج و تهران – تعمیر یخچال در کرج

در مارک‌هایی که الان در ایران وجود دارند. یخچال‌ و فریزرهایی که بیشتر دچار مشکل در این فن ها می شوند. Whirlpool و Kirkland  وایرپول و کیرکلند هستند، که کارشناسان ما با تخصص قادر به رفع مشکل و خدمت رسانی در مورد این مشکل هستند.

هزینه خدمات واقعی و صداقت در ارائه خدمات کمترین حق مشتریان است.

آرساسرویس
تعمیرات یخچال در کرج ، تعمیر یخچال در کرج ، تعمیر یخچال در منزل کرج
امتیاز دهی
5 based on 3 votes
خدمات
تعمیرات یخچال در کرج ، تعمیر یخچال در کرج ، تعمیر یخچال در منزل کرج
نام سرویس دهنده
آرسا سرویس,
ایران,Iran — Alborz (کرج)- Telephone No.02634476024-02634723841
مکان
استان البرز کرج فردیس گوهردشت عظیمیه گلشهر مهرشهر حصارک کمالشهر هشتگرد شهرجدید خرمدشت برغان مهرویلا جهانشهر دهقان ویلا حسن آباد محمدشهر کیانمهراستان تهران
توضیحات
ارسا سرویس خدمات تخصصی سرویس دوره ای تعمیر لوازم خانگی تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات یخچال تعمیرات لباسشویی یخچال فریزر مایکروفر آبسردکن برد ساید بای ساید کولرگازی جاروبرقی بدون جابجایی و در منزل در کرج گوهردشت فردیس حصارک کمالشهر و استان البرز